yunan güzellik ürünleri

Yunanlılar yazın nasıl güzel olacağını iyi biliyor. Yunanlı kadınların kullandığı en iyi güzellik ürünlerini sizler için hazırladık.

Yunan güzellik markaları, doğal ürünlere ve daha bütünsel bir güzellik yaklaşımına öncelik vererek kendileri için bir ün kazanmıştır. Uygun fiyatlı ve etik, bu yaz Yunan güzellik markalarının nezaketinden yararlanmamanın bir mazereti yok. Mükemmel yaz parıltısı için Kültür Gezisi’nin en iyi Yunan güzellik ürünleri kılavuzunu okuyun.

Korres vahşi gül yüz yağ

Yunanistan’ın en ünlü güzellik markası, müşterilerine nasıl bakılacağını biliyor. Korres , Yunan manzarasına duydukları sevgi ve takdirle birlikte onları yazlık cilde bakma konusunda uzman yapan doğal ürünler konusunda uzmanlaşmıştır . Özellikle, yabani gül yüz yağı, güzellik topluluğu arasında saygın bir üründür. Somut bir C vitamini, kayısı özü ve ayçiçek yağı dozu, cildin Yunanistan’ın güzel plajlarında bir gün sonra yeniden enerji vermesi ve sağlıklı bir ışıltı ortaya çıkarması için gereken yardımı almasını sağlamak için çalışır.

Apivita besleyici saç maskesi

Apivita besleyici saç maskesi

Saçınızı güneş ve deniz hasarından korumak, her şeyden önce parıltı almanın anahtarıdır. Doğal Yunan güzellik markası Apivita , yağlı olmayan hafif bir maske yaratma sanatını çiviler ve en iyi Yunan bileşenlerinden yapılır. Bal ve yağ maskesi kaybolan nemi yeniler ve saçların yaz boyunca sağlıklı görünmesini sağlar. Ayrıca ilahi kokuyor, gittiğiniz her yere Yunan yazını getirmenizi sağlıyor. Ek parlaklık için, her gün kurtarma saç yağlarından biraz kullanın.

aptiva

Kömür sabunu

Böyle doğal, uygun fiyatlı ve geleneksel bir Yunan güzellik ürününün daha yaygın olarak kullanılmaması çılgınca. Kömür, nihai sağlıklı parlaklık için safsızlıkları ve gözenekleri temizlemek için çalışır. Yunanistan’da, sabun genellikle cildi daha da beslemek için nemlendirici bir faktör sağlayan zeytinyağı ile yapılır. Eczacılarda, yerel satıcılarda ve pazar tezgahlarında Yunanistan’ın her yerinden kömür sabunu alabilirsiniz. Daha ileri teknoloji ürünü bir teklif için Atina merkezli Agallis’in sıvı kömürlü yüz yıkamasını deneyin .

Glowbox

Glowbox akıllı bir teklif sunan bir Yunan güzellik şirketidir: bir kutu parıltı dostu güzellik ürünleri kapınıza teslim. Yaz ışıltısını elde etmek için nihai çözüm. Bu sezonun yaz kutusunda, yasemin içinde durulanmayan saç kremlerinden (havuz ve denizde yıpranmış saçlarla mücadele için bir rüya) cildinizin doğal pH’ını geri kazandıran tamamen doğal yüz yıkamalarına kadar her şeyi bulacaksınız. Kutular iki ayda bir teslim edilir ve her seferinde yeni markalar keşfetmenizi sağlar.

Frezyderm aktif güneş kremi

Frezyderm aktif güneş kremi

Güneşten doğal bir ışıltı elde etmekten daha iyi bir şey yoktur. Yunan markası Frezyderm , bronzlaşmak için çalışırken süper korunmanızı sağlar. Besleyici güneş koruyucuları, hidrasyon, yaşlanma karşıtı ve güneş korumasını tek bir pürüzsüz, emilebilir formülde birleştiren üç parçalı koruyucu bir yapı sunar. Sonuç, pitoresk Kiklad adalarını keşfetme veya Atina’nın antik bölgelerine tırmanma özgürlüğünü bırakarak, güneşte olmaktan kaynaklanan tüm streslere dikkat eden dayanıklı, kadife hissi veren bir güneş kremi.

O.live 3’ü 1 Arada Gece Kremi

O.live 3’ü 1 Arada Gece Kremi

Zeytinyağının faydaları abartılamaz. Bu Akdeniz bileşeninin gücü, zeytinyağını tüm ürünlerinin kalbine koyan bir Yunan markası olan O.live’nin temelini oluşturuyor . Böyle bir parıltı esas olan, cildin gün boyunca yaşadığı hasara karşı koymak için tasarlanmış aktif bir formüle sahip markanın gece kremidir. Çay ağacı yağı ve kayısı çekirdeği yağı, esnek sonuçlara katkıda bulunur ve cildin pürüzsüz ve korunmasını sağlar – Mikonos’taki vahşi plaj partilerine karşı koymak için mükemmeldir .

Korres Nane Çayı Vücut Ovucu

Korres Nane Çayı Vücut Ovucu

Düzenli olarak peeling yapmak, bronzlaşmayı tatilde optimize etmenin en iyi yollarından biridir; pürüzsüz bir all-over parlaklığı sağlamak için ölü cilt hücrelerinin çıkarılmasına yardımcı olur. Korres’in nane çayı vücut ovma , nazik ve yatıştırıcıdır, plaj sonrası veya havuz duşları için mükemmeldir. Düzenli kullanın ve nerede olursanız olun tüm yaz boyunca parlak, canlı bir görünümün tadını çıkarın.

Yorum Yap!

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz