İyi bir çift ayakkabı bir kıyafeti kolayca bir araya getirebilir ve sonbahar ayakkabıları alışveriş yapmak için en eğlenceli olanlardan bazıları olabilir. Bu sonbahar için dolabınızı yenilemenize yardımcı olmak için, bu yıl satın alabileceğiniz en şirin sonbahar ayakkabılarının bir listesini hazırladık!

1. Kahverengi Yarım Ağızlı Bot

Bu güzellikler, hepimizin bildiği ve sevdiği klasik kahverengi ayak bileği botun harika bir versiyonudur. Markanın adı Easy Street ve bu ayakkabıları Ayakkabı Karnavalı’nda 360 TL ye bulduk. Bu modelden çok fazla memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz çünkü kot pantolonla eşleştirmek için mükemmel görünümdedir, ayrıca yazdan sonbahara geçerken bir etek veya elbise ile harika bir şekilde eşleşebilir. Aşağıda ten rengi olarak resmedilmiştir, ancak siyah, kahverengi, gri ve duman adı verilen gerçekten güzel bir renkte de gelirler. Bunlar çok harika çünkü süper geniş bir boyut aralığına ve farklı sayıda çılgınlığa sahipler, bu yüzden mükemmel uyumunuzu bulacağınızdan emin olabilirsiniz!

Yarım ağızlı bayan kahverengi bot

2. Muhteşem Askıları Ile Kömürcü Bot

Biraz farklı bir şey arıyorsanız, bu çift kömür ayakkabıları sizin için mükemmel bir çift sonbahar ayakkabısı! Stil klasik ama kayışlar ve detaylar onları diğer patik çiftlerinden ayırıyor. Kömür rengi, siyahın büyük bir hayranı değilseniz, çikolata ve bronzlaşmanın yanı sıra siyah renkte de olsa harika. Bunlar Sugar Truth markasından ve bunları sadece 380 TL ye Ayakkabı Karnavalı’nda bulabilirsiniz.

Kömürcü Bot

3. Hoş bir Taupe Ayakkabı

Daha ilginç bir şey istiyorsanız bu ayak bileği botları muhteşem bir seçimdir. Topuk daha yüksektir, bu da onları biraz daha şık yapar ve V detaylandırma, kıyafetinizi daha da bir araya getirirken aynı zamanda bacaklarınızı uzatır! Bunlar, özellikle bir çift tayt atarsanız, kotlarla veya bir elbise veya etekle tekrar harika görünecek! Bunlar aslında UGG tarafından üretilen bir markadır. Ayakkabı Karnavalında 420 Tl ye bulduk. Sadece bu taupe renginde geliyorlar, ama oldukça muhteşem bir renk ve daha koyu olsaydı V detayını görmek daha zor olurdu!

Taupe Ayakkabı

4. Bitmeyen Trend, Süper Koyu Çizme

Genellikle trendleri takip ediyoruz ama tamamen karanlık çiçek çizmeleri es geçemeyiz. Bu botlar, bu eğilime aşık olan veya kadınsı bir dokunuşla biraz daha keskin bir şey isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir. Bunlar Rocket Dog adlı bir markadır ve ben de Ayakkabı karnavalından 440 TL ye bulduk. Bu botlarla ilgili en iyi şey, kendilerinin neredeyse tarzı! Bunları çizgili bir tişört ve iyi bir kot pantolonla eşleştirmek zaten neredeyse tüm bir kıyafet. Bunlar görünüşlerinizin çoğunu bir araya getireceğinden emin olabilirsiniz!

Koyu Çiçekli Çizme

5. Her Şeye Giden Kahverengi Süet Diz Üstü Bot

Diz üstü botlar, sadece bacaklarınızı sıcak tutacakları için sonbahar ve kış için mükemmel bir seçimdir! Kahverengi bir çift için pazardaysanız, Steve Madden‘in bu çifti mükemmel bir seçimdir. Ayakkabı Karnavalında bu çizme 670 TL ye fiyat etiketi ile aslında çok korkunç değil. Bunlara kot pantolon giydirin veya sıcak kalmak için tayt yerine bir elbise giymeyi deneyin!

Kahverengi Süet Diz Üstü Bot

6. Rahatlık isteyenlere Tekneci Tarzı Ayakkabı

Sketchers’ın bu çift bot ayakkabısı farklı bir rahat görünüm. Kesinlikle daha tiki, ama deri görünümü onları daha şık hale getiriyor. Elbette, bu listedeki en “şık” ayakkabılar değiller, ama tiki trendine yaslanmaya çalışıyorsanız ve gerçekten rahat olduklarından kesinlikle çok sevimli bir seçim! Aşağıda kestane renginde resmedilmiştir, ancak donanmaya da girerler ve Sketchers web sitesinde 600 TL ye satın alabilirsiniz.

Tekneci Ayakkabısı

Yorum Yap!

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz