ameliyatsız yüz gerdirme-kapak

Bu günlerde, cerrahi olmayan yüzler tüm öfke. Orada çok fazla seçenek var, sonsuz gençlik arayışımızda bandwagon’a atlamak cazip geliyor. Bununla birlikte, öğle yemeği facelift’e kaydolmadan önce bilmeniz gereken bazı önemli şeyler var.

1 Ameliyatsız yüz germe işlemlerinin hepsi aynı yapılmaz

ameliyatsız yüz gerdirme

Birçok insan bir tür cerrahi olmayan yüz germe ile diğerini karıştırır. Aynı yapılmazlar. İki büyük FDA onaylı cerrahi olmayan asansör, Thermage ve Ultherapy , eski koşum monopolar radyofrekans ve ikincisini kaldırma etkileri için mikrofokuslu ultrason kullanarak içerir. Bu ikisi, bir seanstan sonra bile bir yıla kadar süren iyi sonuçlar verebilir. Exilis veya diğer benzer liftler şeklinde radyofrekans kullanan daha küçük prosedürler daha yüzeysel olma eğilimindedir ve daha hafif etkileri olan birden fazla seansta yapılan bir yüz bağlamında kullanılır. HIFUultrasondan daha hafif olan ve aynı zamanda daha hafif sonuçlarla birden fazla seansta yapılan bir ultrason şeklidir. Bu nedenle, ne yaptığınızı ve bir prosedürün bir sonraki prosedürle değiştirilemeyeceğini bilmek hayati önem taşır.

2 Sonuçları görmek için oturum sayısı farklı olabilir

ameliyatsız yüz gerdirme-operasyon

Bazı insanlar cerrahi olmayan bir yüz germe seansından sonra sonuçları görmeyi bekler. Ultherapy veya Thermage yapıyorsanız bu mümkün olabilir, ancak HIFU veya bipolar RF gibi daha hafif bir tedavi yapılıyorsa bu mümkün değildir. Ne için gittiğini bilmek, en iyi etkiyi elde etmek için bir dizi seans planlamanı sağlar. Fiyatlara yansıtıldığı gibi, daha hafif tedaviler seans başına genellikle daha ucuzdur ve sıklıkla paketlerde satılmaktadır.

3 Bazıları yüzün belirli bölgelerinde daha iyi çalışır

ameliyatsız yüz gerdirme

Genel bir kural olarak, Ultherapy cildin daha derin dokularını hedefler ve yüzün ağır sarkık kısımları gibi sivri kısımları büzmek için mükemmeldir. Thermage yüzeysel cildi pürüzsüzleştirir ve göz kapaklarının ve peri-orbital bölgenin crepey cildini tedavi etmek için mükemmeldir. Bu yüzden bu ikisinin bir kombinasyonu olan Thermage ve Ultherapy size altın standart 3D yüz germe efekti neşter verir .

4 Hacim kaybını ele almıyorlar

ameliyatsız yüz gerdirme

Yaşlanma cildin sarkmasından daha fazlasıdır. Yüzümüz yaşla birlikte hacim kaybeder; bu hacim kaybının kilo kaybı ile ilgisi yoktur ve yaşla birlikte kilo vermeyen biri de yüzünde gölgeler ve çizgiler olarak ortaya çıkan yüz hacmi kaybına maruz kalacaktır. Ameliyatsız yüz germe, hacim kaybını gideremez, bunun yerine cildi sadece sıkılaştırmak ve kaldırmak için kullanılır. Diğer yandan dolgu maddeleri , hacim kaybının yerini almaya yardımcı olabilir ve en iyi sonuçlar için sıklıkla cerrahi olmayan yüz germe ile eşleştirilir .

5 Yaşlanmayacağın anlamına gelmez

 

Ameliyatsız yüz germe yapmanın önümüzdeki yıllarda bir gün daha yaşlı görünmeyeceğiniz anlamına geldiğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Cildiniz hala çevreye ve strese maruz kalır ve buna göre yanıt verebilir. Güneş koruyucu kullanımı mutlak bir öncelik olmaya devam etmektedir, sağlıklı bir diyet ve yaşam tarzı da öyle. Sonuçta, iyi sağlık içeriden başlar ve nihayetinde cildinize yansır. Ameliyatsız yüzlerin yapabileceği şey, yaşlanma sürecinizi yavaşlatmaya yardımcı olmaktır, böylece yüzünüz kendi cihazlarına bırakılırsa daha sıkı ve daha sıkı görünür. Bütünsel bir yaşlanma karşıtı stratejiye sahip olmak, daha uzun süre genç görünmek için en iyi şansı vermenizi garanti eder.

Yorum Yap!

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz